Divu vārtu autors Ločmelis: Labi iesākām spēli, bet nespējām noturēties līdzi

Latvijas U-20 valstvienības kapteinis Dans Ločmelis pēc zaudējuma 2024. gada U-20 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla mačā pret ASV vienaudžiem dalījās komentāros.

“Ja godīgi, spēle nebija tik traka. Viņi, protams, ļoti labi spēlēja uzbrukumā, veidoja daudz momentus, taču viņi arī mums ļāva veidot momentus, kurus mēs, diemžēl, neizmantojām.

Uzdevums bija koncentrēties uz pirmajām minūtēm un labi iesākt spēli, ko mēs arī izdarījām. Žēl, ka nenoturējāmies viņiem līdzi visu spēli,” saka Ločmelis.

Ločmelis atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem šajā spēlē. No sākuma viņš 14. minūtē ieslidoja zonā un pārspēja pretinieku vārtsargu, bet pēc tam trešajā periodā realizēja skaitlisko vairākumu ar metienu no zilās līnijas.

“Pirmajos vārtos vienkārši iemetu vārtsargam golu. Otrajos sanāca labi iepauzēt. Liels paldies jāsaka Kevinam [Strādniekam], kurš nosedza vārtsargu, vajadzēja tikai dabūt ripu vārtos,” savus vārtus komentē Ločmelis.

Šis 19 gadus vecajam Ločmelim kļuva par pēdējo U-20 pasaules čempionātu. Nākamgad 2004. gadā dzimušie hokejisti nevarēs piedalīties.

“[Šajā turnīrā] atmiņā paliks uzvara pār Vāciju. Turnīra sākums nebija tas labākais, bet mačs ar Vāciju bija ļoti emocionāls.

Čaļiem novēlu veiksmi. Lai kapā visās spēlēs. Kā mēs redzējām šogad, viena spēle var izšķirt visu. Izej gatavs uz vienu maču un esi ceturtdaļfinālā,” novēlējumu nākamā gada komandai saka Ločmelis.

Ločmelis tika atzīts par vienu no trim labākajiem Latvijas spēlētājiem turnīrā.

Ločmelis piecos mačos guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. Ar pieciem punktiem uzbrucējs kļuva par Latvijas rezultatīvāko hokejistu. Vēl Ločmelis sakrāja četras soda minūtes un negatīvu lietderību “-2”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)