Daugaviņš: Tagad, ienākot ģērbtuvē, emocijas ir daudz patīkamākas

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā ar ”Latvijas Radio” dalījies ar savām pārdomām par gaidāmajam pārbaudes spēlēm “Kaufland Cup” turnīra ietvaros pret Norvēģijas un Slovākijas hokejistiem.

”Izlasē vienmēr ir patīkami atgriezties. Protams, pagājušais gads [pasaules čempionāts] bija īpašs. Tagad, ienākot ģērbtuvē, tās emocijas ir daudz patīkamākas,” atklāja Daugaviņš. ”Tas darba kultūras līmenis ir audzis. Es domāju, ka katrs piekritīs, ka, atnākot šeit, tās sajūtas ir daudz, daudz patīkamākas nekā klubā. Mājības sajūta, tāpēc tas treniņprocess ir patīkams un foršs.”

”Es domāju, ka baigi nav jāsaspēlējas, jo mēs jau gājām visam tam cauri mēnešiem pirms iepriekšējā čempionāta. Tagad vienkārši viss tas ir nedaudz jāatsvaidzina. Jāiziet ar jaunām emocijām un jāšancē. Galvenais uzdevums, protams, ir uzvarēt. Es domāju, ka tas katram ir skaidrs,” norādīja pieredzējušais hokejists. ”Treneriem vairāk ir jāprasa. Mēs kā spēlētāji zinām savas lietas. Mums jāizpilda trenera uzdevums un uzstādījums uz spēli. Ja mēs visu to izdarīsim un būs laba, fiziska, taktiska spēle, tad arī jābūt ir rezultātam. Katrā ziņā tās spēles būs grūtas. Tas ir tāds labs izaicinājums.”

Daugaviņš šosezon, pārstāvot Slovākijas Ekstralīgas klubu Mihalovčes “Dukla”, 25 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles. ”Tagad pēdējā laikā gāja diezgan labi. Komanda sāka uzvarēt, tāpēc arī pašam individuāli ir vieglāk spēlēt. Tur, Slovākijas līgā, nav pats vieglākais hokejs. Vēl ir daudz pie kā piestrādāt.”

Latvijas hokejisti “Kaufland Cup” turnīrā Bratislavā pirmo spēli aizvadīs ceturtdien, 14. decembrī, plkst. 19.00 tiekoties ar Norvēģijas valstsvienību, bet dienu vēlāk plkst. 19.00 Latvijas izlasei pretī stāsies mājiniece Slovākija.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Radio

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)