Bukarts trenējas uz 60 %, pirmās pārbaudes spēles, visticamāk, izlaidīs

Latvijas hokeja izlases kandidāti vakar Daugavas ledus hallē aizvadīja pirmo oficiālo treniņu pirms gaidāmā pasaules čempionāta. Uz ledus devās arī Roberts Bukarts, kuram savainojuma dēļ gāja secen dalība Pekinas olimpiskajās spēlēs. Sarunā ar Latvijas Televīziju viņš atzina, ka šobrīd vēl nav gatavs trenēties ar pilnu jaudu.

”Kā pirms olimpiādes salauza pirkstu tā joprojām ir rehabilitācija. Šobrīd [trenējos] uz kādiem 60 %,” atzina pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs. ”Vēl kādas nedēļas divas vai trīs viennozīmīgi jābūt uzmanīgam un droši vien tās pirmās pārbaudes spēles nāksies izlaist.”

Bukarts aizvadīto sezonu pavadīja Čehijas Ekstralīgas klubā Vitkovices ”Ridera”, kura rindās 32 regulārā čempionāta spēlēs guva astoņus vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles. Latviešu uzbrucējs nav spēlējis kopš janvāra beigām. Bukarts guva traumu pēdējā Čehijas Ekstralīgas mačā pirms olimpisko spēļu pārtraukuma.

31 gadu vecais uzbrucējs ir pārstāvējis Latvijas valstsvienību astoņos pasaules čempionātos. Rezultatīvāko sniegumu Latvijas izlases rindās Bukarts parādīja 2017. gada pasaules čempionātā, kurā septiņās spēlēs atzīmējās ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: LTV

Komentāri (0)