Brūveris: Esmu ļoti lepns par komandu

Latvijas U-20 izlases vārtsargs Bruno Brūveris pēc zaudējuma pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē pret Zviedriju (1:2) sniedza komentāru.

Brūveris kļuva par TOP-3 Latvijas izlases spēlētāju.

“Esmu ļoti lepns par šo komandu, kādi mēs bijām visu turnīru. Tāda komanda manā dzīvē vēl nav bijusi. Tā ir vislabākā komanda, kādā es jebkad esmu spēlējis. Ļoti ceru, ka vēl būs iespēja šādā sastāvā ar puikām spēlēt hokeju, un parādīt to visai pasaulei. Mēs spēlējām kā ģimene – viens par visiem, visi par vienu. Gājām uz katru spēli kā pēdējo. Mums nebija, ko zaudēt. Visiem čaļiem acīs bija dzirkstele. Esmu priecīgs par jaunajiem čaļiem, kuri spēja mūs pavilkt uz augšu, savas maiņas nospēlēt līmenī. Ļoti palīdzēja arī treneru korpuss, kuri spēlētājus uzmundrināja individuāli. Tas bija ļoti svarīgi – radīt noskaņu, ka esam komanda. Uzskatu, ka varēju labāk nospēlēt otrajos ielaistajos vārtos. Mazliet nesapratāmies ar Ralfu Bergmani. Tas ir hokejs. Zviedri, protams, ir labi. Neviens neteica, ka viņi atkāpsies. Trešajā periodā mazliet uzgrieza mūsu zonā. No tā arī radās tas moments. Pēc otrās ripas joprojām ticēju, ka varam spēlēt un izlīdzināt, un tad jau skatīties, kā būtu. Tagad runāt, kā būtu, ja būtu, nav pareizi. Vēlreiz – esmu ļoti lepns par puišiem. Novēlu izbaudīt atmosfēru, kas bija šajā turnīrā. 2003. gadā dzimušajiem čaļiem novēlu atrast līderus, kuri komandu padara par ģimeni. Ja ir komanda, tad viss ir iespējams,” teica Brūveris.

Brūveris vārtos stājās četros mačos, atvairot 91,6% metienu un ielaižot vidēji 2,95 ripas spēlē.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF