Bronzas vārtu autors Rubīns: Prieks atkal uzvilkt Latvijas izlases kreklu

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns sarunā ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses dienestu dalījās emocijās par pievienošanos valstsvienībai, kā arī pirmo ierašanos Latvijā rudenī pēc vairākiem gadiem.

Rubīns tika iekļauts Latvijas izlases sastāvā uz pārbaudes spēlēm pret Franciju.

“Ļoti forši [uzvilkt izlases kreklu]. Ilgi gaidītais brīdis, beidzot izdevās atkal visus čaļus satikt. Mums piecos bija sapulce, bet visi ieradās 15.30, tāpēc viss laicīgi un visi priecīgi,” atgriešanos izlasē komentē Rubīns.

Pēc bronzas medaļas izcīnīšanas 2023. gada pasaules čempionātā, šī būs pirmā Latvijas nacionālās hokeja izlases kopā sanākšana.

Rubīns aizvadītajā turnīrā guva bronzas vārtus, kā arī kopumā atzīmējās ar diviem vārtiem četrās spēlēs. Abus vārtus aizsargs guva cīņā par 3. vietu pret ASV izlasi.

“Visu dzīvi neaizmirsīšu pēdējo reizi, kad uzvilku Latvijas izlases kreklu, izcīnot bronzu. Tagad esam uzlikuši tādu latiņu arī nākotnei.

Novembrī Latvijā es pēdējo reizi biju kādus 8 gadus atpakaļ, viss liekās tāds neparasts, bet prieks satikt ģimeni, draugus, komandas biedrus un visu izlases personālu. Vēlreiz prieks ar visiem apspriest bronzu, jo sezonas laikā visiem grūti sakontaktēties. Visi viens otram sekojam līdzi, bet ģērbtuvē kopā parunāt daudz foršāk.

Gribu atgūt mājas garšu, kas pazuda pa trim mēnešiem, kamēr biju prom, ar latviešiem parunāt. Protams, neaizmirstu Latvijas atlasi uz 2026. gada Olimpiskajām spēlēm, kā arī pasaules čempionāta tuvušanos. Gribu šajā novembra pauzē labi pavadīt laiku, kā arī kļūt labākam uz laukuma un palīdzēt jaunākiem puišiem,” saka Rubīns.

Latvijas izlase spēkosies Francijas valstsvienību 9. un 10. novembrī Daugavas ledus hallē. Abas spēles starp Latviju un Franciju sāksies plkst. 19:00 un tiks aizvadītas Daugavas ledus hallē. Tiešraidē spēles varēs vērot TV6 un GO3 platformā. Visas biļetes uz abām spēlēm jau ir izpārdotas.

Šosezon Rubīns spēlē Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komandā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, 16 spēlēs atzīmējoties ar diviem vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)