Bļugers un Rubīns varētu pievienoties izlasei Somijā

Latvijas hokeja izlasi 2022. gada pasaules čempionāta laikā varētu papildināt Kristiāns Rubīns un Teodors Bļugers, sarunā ar “LTV7” atzina galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Lēmums par hokejistu pievienošanos izlasei būs pieņemts atkarībā no tā, kā viņu komandām veiksies izslēgšanas spēlēs aiz okeāna. Pašlaik gan Bļugers, gan Rubīns atrodas Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Pitsburgas “Penguins” un Toronto “Maple Leafs” rīcībā.

“Paralēli gatavošanās posmam sekojam līdzi “Penguins” gaitām, cenšamies saprast cik reāla ir Bļugera pievienošanās, vai vajag atstāt brīvu vietu. Tāpat skatamies arī Toronto spēles, parādās ziņas, ka Rubīns varētu atbraukt, ja “Maple Leafs” izkrīt. Laiks pats visu izkārtos,” teica Vītoliņš.

Treneris norādīja, ka galvā viņam jau skaidrs sastāvs, taču vajag noskaidrot vēl pēdējās divas trīs pozīcijas. Komandā dažiem spēlētājiem ir slimības simptomi, tāpēc, iespējams, būs kādas izmaiņas.

Pašlaik “Penguins” NHL izslēgšanas spēlēs atrodas vadībā sērijā pret Ņujorkas “Rangers” ar 2-1, taču “Maple Leafs” ar 2-1 vadībā pret Tampabejas “Lightning”. Sērija ilgs līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LSM.lv

Komentāri (0)