Balcers: Mums joprojām kaut kas īsti nesanāk

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirms šodien pulksten 16:20 gaidāmās spēles pret Lielbritānijas hokejistiem sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” atzina, ka mūsu valstsvienības spēlētājiem joprojām kaut kas līdz galam nesanāk un neizdodas ieķerties pretinieku zonā.

“Mums joprojām kaut kas īsti nesanāk. Visiem pieciniekiem nesanāk normāli ieķerties pretinieku zonā. Grūti pateikt, kas par problēmu – varbūt neesam pietiekami saspēlējušies,” teica Balcers, kurš ar piecās spēlēs sakrātiem pieciem (3+2) punktiem šobrīd ir Latvijas izlases rezultatīvākais uzbrucējs turnīrā

”Golus mēs metam, spēlējam uz pretuzbrukumiem – noķeram pretinieku kļūdas un ejam uz otru pusi. Tā jāturpina, un jāmet viss, ko varam,” norādīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē ”Sharks” uzbrucējs.

Balcers uzsvēra, ka Latvijas izlase mačā pret Lielbritāniju noteikti būs favorīte, tāpēc šodien ir jāizcīna trīs punktus. ”Uz papīra noteikti esam favorīti, bet domāju, ka angļi iznāks tāpat kā austrieši – spēlēs ātri un fiziski. Jābūt gataviem, jānokoncentrējas uz spēli. Šodien vienīgais variants ir trīs punkti.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)