Balcers Latvijas izlases treniņā tiek iespēlēts pirmajā virknējumā

Pirmo treniņu kopā ar Latvijas izlasi, gatavojoties 2022. gada pasaules čempionātam hokejā, šodien aizvadīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē ”Sharks” uzbrucējs Rūdolfs Balcers. Viņš treniņā tika iespēlēts Latvijas valstsvienības pirmajā virknējumā.

Portāla ”Sportacentrs.com” žurnālists Ulvis Brože novērojis, ka Balcers šodien notikušajā Latvijas izlases treniņā tika iespēlēts vienā trijniekā kopā ar Šveicē sezonu aizvadījušo Ronaldu Ķēniņu un Zviedrijā spēlējušo Rodrigo Ābolu. Viņi viss jau iepriekš veiksmīgi ir spēlējuši kopā Latvijas izlases rindās.

Otrajā maiņā darbojās Rihards Bukarts kopā ar Andri Džeriņu un Renāru Krastenbergu. Trešajā virknējumā vieta tika atvēlēta Robertam Bukartam, Oskaram Batņam un Rihardam Marenim. Ceturtajā maiņā tika iespēlēti Nikolajs Jeļisejevs, Deniss Smirnovs un Mārtiņš Dzierkals, bet piektajā uzbrucēju trijniekā darbojās Oskars Lapinskis, Klāvs Veinbergs, Edgars Kulda un Patriks Zabusovs.

Tāpat treniņā tika iespēlēti arī vairākuma virknējumi. Pirmajā vairākuma brigādē darbojās Balcers, Jeļisejevs, Ābols un Ķēniņš, bet kā vienīgais aizsargs tika izmantots Jānis Jaks. Arī otrajā vairākuma pieciniekā bija četri uzbrucēji un viens aizsargs. Otro vairākuma brigādi veidoja Rihards Bukarts, Renārs Krastenbergs, Mārtiņš Dzierkals, Roberts Bukarts un aizsargs Kārlis Čukste.

Latvijas izlase 8. un 9. maijā, Rīgā uzņemot Kazahstānas valstsvienību, aizvadīs pēdējās divas pārbaudes spēles pirms došanās uz pasaules čempionātu. Turnīrs Somijā sāksies 13. maijā. Mūsējiem pirmais mačs pasaules čempionātā paredzēts jau turnīra pirmajā spēļu dienā, kad būs jātiekas ar ASV hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Twitter

Komentāri (0)