Balcers: Daudzi vecākie spēlētāji beidza karjeru izlasē, tāpēc šogad būs interesanti

Šodien kopā ar Latvijas hokeja izlasi pirmo treniņu aizvadīja Rūdolfs Balcers, kurš ir viens no diviem Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārstāvis Latvijas izlasē.

Sarunā ar aģentūru LETA Balcers atzina, ka uz ledus jutās labi un daudzus izlases spēlētājus nemaz nepazīst.

“Laukums nelikās daudz lielāks par NHL laukumu, bet sajūtu tagad laika atšķirību, kam vēl nav sanācis pielāgoties. Bet tā viss šķiet labi arī uz laukuma,” teica hokejists.

Balcers pašlaik nav pārliecināts par savu dalību abās atlikušajās spēlēs (8. un 9. maijā pret Kazahstānu), taču vienā noteikti gribētu doties laukumā. Tāpat uzbrucējs arī izcēla, ka izlasē ir patiešām daudz jauno hokejistu, ar kuriem viņam nebija sanācis iepriekš spēlēt.

“Vakar pirmo reizi satiku lielāko daļu no hokejistiem, kas iepriekš man nebija pazīstami,” teica Balcers. “Tagad jau daudzi vecākie spēlētāji beidza karjeru izlasē, tāpēc šogad būs interesanti.”

Pēdējo turnīru Latvijas izlases kreklā Balcers aizvadīja pērnā gada augustā Rīgā, kad tika izcīnīta ceļazīme uz Pekinas olimpiskajām spēlēm. Uz Pekinu gan NHL hokejisti nevarēja doties, taču Balcers atzina, ka vairākas spēles skatījās. Latvijas valstvienība turnīru noslēdza 11. vietā. “Turnīrs gan jau neaizgāja tā, kā džekiem patiesībā gribējās. 11. vieta noteikti nebija viņu mērķis. Viņi aizbrauca un cīnījās, darīja visu, ko varēja, bet citreiz tā vienkārši sanāk,” stāstīja Balcers.

Šis Balceram būs otrais turnīrs Harija Vītoliņa vadībā, pirms tam hokejists izlasē spēlēja, kad pie stūres bija Bobs Hārtlijs. “Pirmā diena, tāpēc pagaidām neko nevaru pateikt. Pēc pāris dienām noteikti būs skaidrāks izlases darbs un kā šeit viss notiek,” piebilda Balcers. Balcers izlases rindās piedalījies divos pasaules čempionātos (2018. un 2019. gadā), 15 mačos gūstot piecus vārtus un atdodot desmit rezultatīvas piespēles.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LETA

Komentāri (0)