Ābols pārsteigts par Kalniņa nevēlēšanos pārstāvēt Latvijas izlasi gaidāmajā PČ

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Harija Vītoliņa asistents Artis Ābols portāla “Apollo” podkāsta “Kas laukumā, tas uz mēles” jaunākajā epizodē izteicis neizpratni par vārtsarga Jāņa Kalniņa nevēlēšanos pārstāvēt Latvijas valstsvienību gaidāmajā pasaules čempionātā.

Ābols apstiprināja, ka maijā notiekošajā pasaules čempionātā nepiedalīsies Oskars Cibuļskis un Uvis Balinskis. Pēdējam no viņiem nesen veikta pleca operācija. Tāpat Latvijas izlases treneris norādīja, ka apslimuši esot aizsargs Jānis Jaks (šonedēļ ir atgriezies jau uz ledus) un uzbrucējs Rihards Bukarts.

Pieredzējušais speciālists atklāja, ka nelielā traumā esot iedzīvojies arī uzbrucējs Toms Andersons un komentēja Kristapa Zīles gūto savainojumu. ”Tur ir liela jautājuma zīme. Viņam ir cirkšņa sastiepums un neliels plīsums.”

Ābols izteicās ļoti skeptiski par Zīles iespējamo dalību gaidāmajā pasaules čempionātā. ”Jā, viņš pamēģināja, bet šobrīd vēl nevar [spēlēt]. Ja man jāsaka šeit un tagad, tad šobrīd es vairāk teiktu, ka nē,” par Zīles dalību pasaules čempionātā teica Ābols

Latvijas izlases treneris arī pauda neizpratni par vārtsarga Jāņa Kalniņa pieņemto lēmumu nepiedalīties šī gada pasaules čempionātā. ”Sāksim no beigām. Ar pašu Jāni neesmu runājis. Mani arī pārsteidz tas, kāpēc viņš nebrauc uz čempionātu. Varbūt viņam līgums jau ir kabatā.”

”Ja skatāmies uz šo sezonu, nezinu, vai viņš par to sev var ierakstīt plusiņu,” atzina Ābols. ”Par [Rīgas] čempionātu runājot, personīgi uzskatu, ka lēmumi vārtsargu izvēlē arī nebija tie labākie. Kādi tie bija, tādi bija. Vārti ir vieni, bet vārtsargi ir trīs. Nekad visi nebūs apmierināti.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Apollo.lv

Komentāri (0)