Ābols: Mēs nespēlējām labi, taču esam tālu no šīm komandām

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Artis Ābols sniedza komentāru pēc zaudējuma 2024. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta spēlē pret Somijas vienaudžiem (0:4).

Latvija cietusi zaudējumus visās trīs spēlēs ar kopīgo rezultātu 0:20.

“Lai uzvarētu kādu no iepriekšējām spēlēm, būtu jāpaveic varoņdarbs, bet to neizdarījām. Visi spēlē pieaugušo līgās, kurās mēs nespēlējam. Varbūt attaisnojums, bet būtu vēlams, lai mēs mācamies no svešām kļūdām, tače mēs nespējam mācīties no savām. Turpinam spēlēt junioru hokeju. Tie ir noraidījumi un pazaudētās ripas. Šodien trīs vārtus ielaidām mazākumā, bet vienus pretuzbrukumā, kad pazaudējām ripu pretuzbrukuma zonā.

Ripa nekrīt vārtos, jo ir labs pretinieks. Visas spēles iet pēc viena scenārija, bet šim turnīram ir specifika – mēs spēlējām pret trim TOP komandām. Vienalga, ko kurš uzskata, bet mēs esam tālu no viņām. Tā ir realitāte. Piekrītu, ka mēs nespēlējām labi. Spēle iet pret mums. Labi nospēlējām mazākumā, aizsargs nobloķēja metienu, taču ripa atleca pretiniekam un nūjas pie tukšiem vārtiem. Tur vairs neko neizdarīsi,” skaidro Ābols.

Rītdien, 30. decembrī, Latvijai paredzēta pēdējā grupu turnīra spēle pret Vāciju. Latvijas valstsvienībai nepieciešama uzvara pār Vāciju pamatlaikā, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Tāpat vajadzīgs, lai Vācijas valstsvienība pārliecinoši zaudētu abas atlikušās spēles.

“Lai uzvarētu rītdien, jāiemet vairāk kā pretinieks,” rītdienas spēles taktiku atklāj Ābols.

Latvijas U-20 izlase pēc trīs spēlēm bez iegūtiem punktiem ieņem pēdējo, 5. vietu A grupā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)