SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Ābols kļūst par Latvijas U20 izlases galveno treneri

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde par Latvijas U-20 valstsvienības galveno treneri nozīmējusi Arti Ābolu. 49 gadus vecajam Ābolam ir liela pieredze strādājot gan augstākā līmeņa profesionālos klubos, gan starptautiskajā arēnā.

“Gods un atbildība kļūt par U20 izlases galveno treneri! Likšu lietā savas zināšanas un pieredzi, lai kopā ar puišiem sasniegtu primāro mērķi – atgriezties augstākajā divīzijā,” pēc apstiprināšanas amatā sacīja jaunieceltais Latvijas U-20 valstsvienības galvenais treneris Ābols.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Ābols kopš 2016. gada strādā par Latvijas nacionālās izlases galvenā trenera asistentu. Pēdējās divas sezonas viņš vada Latvijas virslīgas komandu “Zemgale/LLU”. Savukārt pirms tam Ābols bija galvenais speciālists Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vienības Toļjati “Lada” un Rīgas “Dinamo”.

Kā spēlētājs Ābols valstsvienības rindās piedalījies piecos pasaules čempionātos un divos olimpiskos spēļu kvalifikācijas turnīros. Kopumā izlases rindās Ābols aizvadījis 104 cīņas, izceļoties ar 24 vārtiem un 22 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)