SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Žurnālists: PČ biļešu cenas somus nesatrauc, tās pirks jau tūlīt

Somijas hokeja līdzjutēji, Hokejazinas.com

Somijas hokeja līdzjutēji | FOTO: LHF/Edijs Pālens

Somijas lielākā hokeja portāla “Jatkoaika” žurnālists Mika Lākso sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par nākamā gada pasaules čempionāta biļešu cenām, norādot, ka Somijas izlases līdzjutēji biļešu iegādi neatliks uz vēlāku laiku un iegādāsies tās pie pirmās izdevības. Jāpiebilst, ka uz pasaules čempionāta spēlēm Tamperē biļetes ir letākās nekā Rīgā, taču ir biļešu kategorija, kura daudz neatpaliek arī no Rīgā pieejamām cenām.

“Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka biļetes uz 2023. gada pasaules hokeja čempionātu iepriekšpārdošanā no 15. oktobra būs pieejamas ar izlozes starpniecību. Uz katru spēli būs pieejamas ap sešiem tūkstošiem biļešu, kuras varēs iegādāties loterijas uzvarētāji. Katrs loterijas uzvarētājs varēs iegādāties līdz sešām biļetēm. Loterijas uzvarētāji biļetes varēs iegādāties no 28. oktobra līdz 4. novembrim, bet atlikušās biļetes varēs nopirkt visi, kas reģistrējušies loterijai.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Izloze notiks pēc reģistrācijas perioda beigām. Visiem laimētājiem e-pastā, kas tiks norādīts reģistrējoties izlozei, tiks nosūtīts paziņojums par laimestu, kā arī praktiska informācija par biļešu iegādi.

Kā liecina Latvijas Hokeja federācijas mājaslapa paustais, lētākā dienas biļete ar mājinieku Latvijas hokejistu dalību “Arēna Rīga” maksās 140 eiro. Savukārt Tamperē izlozes dalībniekiem, kuri reģistrēsies biļešu izlozei, būs attiecināma īpaša akcijas kategorija uz visām spēļu dienām. Dienas biļešu cenas Tamperē būs sākot no 15 eiro bērniem (5 – 12 g.) un 20 eiro pieaugušajiem, tikmēr lētākā dienas biļete, tostarp uz mājinieku somu spēlēm, maksās sakot no 35 eiro bērniem (5 – 12 g.) un 57.50 eiro pieaugušajiem. Jāpiebilst, ka biļešu kategorijas un cenas Tamperē ir dažādas, par ko var pārliecināties mājaslapā “Ticketdraw.fi”.

“Somijas līdzjutēji ir traki pēc hokeja, tādēļ biļešu cenas viņus nesatrauc. Arī 2022. gada pasaules čempionātā biļešu cenas bija augstas, bet cilvēki nāca uz spēlēm. Somijas Hokeja federācija par 2022. gada pasaules čempionāta rīkošanu guva pozitīvu ienākuma bilanci un tagad ir gatava sabiedrībai kaut ko “dot atpakaļ”. Līdz ar to nākamgad cenas uz pasaules čempionāta spēlēm Tamperē būs nedaudz lētākas nekā šogad pavasarī. Jāņem arī vērā, ka aizvadītais čempionāts notika Somijas divās pilsētās, kas veicināja labus ieņēmumus no biļešu tirdzniecības,” saka Mika Lākso.

Žurnālists norāda, ka energokrīzes priekšvakarā, domājot par dažādu resursu taupību un izmaksu optimizēšanu, Somijas hokeja fani biļešu iegādi neatliks uz vēlāku laiku, bet centīsies tās iegādāties, tiklīdz būs iespējams.

“Es uzskatu, ka līdzjutēji biļetes iegādāsies jau šoruden un negaidīs ziemas beigas. Pretējā gadījumā kvēlākie fani pie tām vēlāk nemaz netiks. Zinu par augošajiem elektrības rēķiniem un arī Somijā tie skāruši vairākas mazās ledus halles, kuras jau ir aizvērušas durvis ciet. Tā ir liela problēma visā pasaulē,” uzsvēra žurnālists.

Plašāka informācija par 2023. gada pasaules čempionāta Rīgas un Tamperes spēļu grafikiem un biļešu cenām pieeajama šeit: ej.uz/Riga_WC_2023 un ticketdraw.fi/select-days/#.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)