Zviedrija iznīcina Austriju, Čehija un Šveice sensacionāli uzvar

Aizvadīta otrā Pasaules U-20 čempionāta spēļu diena.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlase piekāpās ASV vienaudžiem.

Zviedrijas U-20 izlase ar 11:0 (2:0, 6:0, 3:0) sagrāva Austrijas izlasi.

Pa diviem goliem Filipa Bīsteda un Izāka Rozēna kontos. Zviedrijas vārtsargs Kārls Lindboms atvairīja visus 13 metienus.

Somijas juniori papildlaikā piekāpās Šveices vienaudžiem ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1).

Mača rezultāts tika atklāts 23. minūtē, kad Somijas kapteinis Olivers Kapanens ieraidīja ripu Šveices vārtos. Desmit minūtes vēlāk Lorenco Kanonica panāca neizšķirtu. Trešajā periodā vienības apmainījās ar vārtu guvumiem, taču papildlaikā Šveices kapteinis Atilio Bjaska atnesa komandai uzvaru.

Visbeidzot, Čehija sensacionāli apspēlēja Kanādu ar 5:2 (2:1, 3:1, 0:0).

Desmitajā minūtē Kanādas kapteinis Šeins Raits vairākumā atklāja rezultātu. Septiņas minūtes vēlāk čehs Davids Špačeks izlīdzināja rezultātu. Bet vēl pēc 40 sekundēm Davids Moravecs izvirzīja Čehiju vadībā. Otrā perioda 44. sekundē Staņislavs Svozils nostiprināja Čehijas vadību, gūstot trešos vārtus. Minūti vēlāk kandidāts uz pirmo NHL drafta numura izvēli Konors Bedārds vienus vārtus spēja atgūt, taču pēc tam Jaroslavs Čmelars un Matuss Menšiks atnesa Čehijai uzvaru – 5:2.