“Zemgale/LLU” trešajā periodā ielaiž trīs vārtus un piekāpjas Tumānova “RoKi” (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:1, 1:3) viesos piekāpās Latvijas aizsarga Mika Tumānova pārstāvētajai Rovaniemi “RoKi” vienībai.

Pirmā perioda 13. minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kristaps Roķis vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Heikki Hutunens vairākumā panāca neizšķirtu.

Vēlāk otrajā periodā gan Ričards Bernhards vēlreiz realizēja vairākumu un atjaunoja jelgavnieku pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Santeri Peltola vēlreiz izlīdzināja rezultātu, bet devītajā minūtē Hutunens ar saviem otrajiem vārtiem spēlē izvirzīja vadībā mājiniekus.

Trešās trešdaļas 12. minūtē Kristers Brauns vēlreiz spēja panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo, taču 14. minūtē Mīka Tīhonens vēlreiz deva priekšrocību “RoKi”, ko atspēlēt neizdevās.

Rihards Cimermanis atvairīja 40 no 44 “RoKi” metieniem, bet Ētu Hīpie tika galā ar 17 no 20 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Tumānovs šajā spēlē uz ledus pavadīja 24 minūtes un 25 sekundes, izdarīja sešus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zemgale/LLU” ar 38 punktiem 43 spēlēs atrodas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “RoKi” ar 85 punktiem 45 mačos ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp abām komandām jau rīt plkst. 18:30.