”Zemgale/LLU” vēlreiz piekāpjas Mestis līderei (VIDEO)

Sesto zaudējumu pēc kārtas Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar piedzīvoja Latvijas klubs “Zemgale/LLU”, kas savā laukumā ar 3:5 (0:2, 2:2, 1:1) piekāpās līgas līderei Espo “Kiekko”.

Tomi Takaveraja devītajā minūtē izvirzīja viesus vadībā, bet 12. minūtē Antons Olikainens dubultoja ”Kiekko” pārsvaru – 2:0. Oula Kūre 25. minūtē panāca uz tablo jau pārliecinošo 3:0, taču Gatis Gricinskis otrā perioda vidū jelgavniekiem vienus vārtus atguva – 1:3.

Lai gan Jaspers Vitala 37. minūtē atjaunoja Espo klubam trīs ripu pārsvaru (4:1), 37 sekundes pirms otrās trešdaļas noslēguma Harijs Brants panāca 2:4 un vēlreiz pietuvināja ”Zemgale/LLU” līdz divu vārtu atstatumam.

Jako Heikinens 44. minūtē vēlreiz panāca viesiem trīs ripu pārsvaru (5:2), bet pēc nepilnām divām ar pusi minūtēm Artūrs Karaša, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atkal samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem – 3:5.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Vakar jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

”Zemgale/LLU” ar 23 punktiem 30 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā. Nākamie mači Arta Ābola vadītajai komandai Mestis paredzēti 24. un 25. janvārī pret ”KeuPa” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis