“Zemgale/LLU” izcīna punktu pret Mestis līgas līdervienību (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) viesos pēcspēles metienos piekāpās Espo “Kiekko” vienībai.

Pirmā perioda 16. minūtē mača rezultātu atklāja “Zemgale/LLU” kluba uzbrucējs Kristers Brauns, bet 19. minūtē Atro Lepanens panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešā mača nogriežņa 13. minūtē “Kiekko” vienību vadībā izvirzīja Tomi Huhtala. Kristaps Roķis minūti vēlāk gan izlīdzināja spēlēs rezultātu.

Papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos Joni Pīponens guva vienīgos vārtus un izrāva uzvaru mājiniekiem.

Ēriks Vītols atvairīja 43 no 45 “Kiekko” metieniem, bet Valteri Ignatjevs tika galā ar 18 no 20 “Zemgale/LLU” metieniem.

Atbildes spēle starp abām komandām paredzēta rīt plkst. 17:00.

“Zemgale/LLU” ar 23 punktiem 25 spēlēs ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā Mestis, bet “Kiekko” ar 73 punktiem 30 cīņās atrodas pirmajā vietā līgā.