“Zemgale/LLU” ielaiž četrus vārtus pirmajā periodā un piekāpjas Kaļķa komandai (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:5 (0:4, 2:0, 0:1) viesos piekāpās Roberta Kaļķa pārstāvētajai Iisalmi “Peli-Karhut” vienībai.

Pirmo periodu mājinieku komanda aizvadīja lieliski un guva četrus vārtus pēc kārtas – trešajā minūtē pirmos vārtus guva Henri Knūtinens un 16. minūtē vairākumā pārsvaru dubultoja Atte Karpinens.

29 sekundes vēlāk ar precīzu metienu izcēlās Oskari Lammi, bet 20. minūtē ceturtos “Peli-Karkut” vārtus guva Santeri Suomalainens.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Artūrs Karaša guva pirmos “Zemgale/LLU” vārtus šajā mačā, bet 20. minūtē Gatis Gricinskis atguva vēl vienus vārtus.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Konsta Kapanens ieraidīja ripu tukšos jelgavnieku vārtos un pielika punktu spēlei.

Ēriks Vītols atvairīja 13 no 17 “Peli-Karhut” raidījumiem pirms nomaiņas, bet Rihards Cimermanis apstādināja visus 20 atlikušos metienus. Ētū Randelins tika galā ar 16 no 18 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Latvijas aizsargs Roberts Kaļķis šajā spēlē uz ledus pavadīja 21 minūti un 23 sekundes, izdarīja divus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

“Zemgale/LLU” ar 27 punktiem 35 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Peli-Karhut” ar 65 punktiem 35 cīņās atrodas ceturtajā pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp “Zemgale/LLU” un Iisalmi “Peli-Karhut” paredzēts viesos 1. februārī plkst. 18:30.