Vītols ielaiž trīs vārtus un tiek nomainīts, “Zemgale/LLU” nespēj sasmelt izlieto ūdeni (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:4 (0:3, 2:1, 0:0) mājās piekāpās Kajānu “Hokki” vienībai.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Hokki” aizsargs Risto Matila atklāja mača rezultātu, Daniils Trošins desmitajā minūtē dubultoja pārsvaru, bet 20. minūtē Kristofers Sepelins guva trešos viesu vārtus.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Rainers Rullers vienus vārtus atguva, bet 15. minūtē Ričards Bernhards vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Vēlāk periodā Samu Pūkonens gan atjaunoja “Hokki” divu vārtu pārsvaru. Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva un jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu.

Ēriks Vītols pirms nomaiņas atvairīja 15 no 18 “Hokki” metieniem, bet Rihards Cimermanis tika galā ar 24 no 25 atlikušajiem raidījumiem. Lēvi Nikinens apstādināja 42 no 44 “Zemgale/LLU” metieniem.

“Zemgale/LLU” ar 48 punktiem 51 spēlē atrodas 13. vietā Mestis, bet “Hokki” ar 59 punktiem 51 mačā ierindojas 11. pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp abām komandām 17. martā plkst. 18:30 Jelgavas ledus hallē.