Vācijas klubs finālsērijas laikā atlaiž galveno treneri

Vācijas pēc spēka 2. līgas (DEL 2) viens no spēcīgākajiem klubiem Kaseles “Huskies” finālsērijas laikā atlaidis galveno treneri Bilu Stjuartu, vēsta vienība. Jāpiebilst, ka 66 gadus vecais Stjuarts pie kluba stūres stājās tikai šī gada februāra beigās.

Kaseles klubs patlaban aizvada 2. līgas finālsēriju ar Regensburgas komandu. Aizvadītajā svētdienā “Huskies” savā laukumā piekāpās ar rezultātu 2:5, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 2-3.

Kaseles klubs ir viens no līgas favorītiem ar lielu budžetu un augstiem mērķiem, kas pēdējos gadus cenšas atgriezties Vācijas augstākajā līgā. Šosezon klubs kā galveno treneri piesaistīja kanādieti Bilu Stjuartu, kurš iepriekšējā sezonā vadīja Manheimas “Adler” klubu.

“Huskies vadība pēc zaudējuma paziņoja, ka treneru sastāvs tiek nekavējoties atlaists, ieskaitot sporta direktoru Hugo Boisvertu, bet galvenā trenera pienākumus pildīs esošais U-20 komandas treneris Svens Valenti un Daniels Kroicers.

“Šis lēmums noteikti ir pārsteigums, bet es uzņemos atbildību. Es to daru hokejistu dēl, cienot viņu vērtības. Pēdējās dienās ir notikusi attālināšanās no mūsu kluba identitātes un uzskatu par savu pienākumu nekavējoties apturēt šīs tendences un aizsargāt organizāciju. Vēlos pateikties Svenam un Danielam, kuri uzreiz piekrita nākt strādāt un mūs atbalstīt šajā sarežģītajā situācijā. Abi bauda pilnīgu manu uzticību. Otrdien mūs sagaida ļoti svarīga spēle,” piebilda kluba īpašnieks un izpilddirektors Pols Sinizins

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)