Tirdzniecībā arī dienas biļetes uz Kontinentālo kausu Jelgavā

HK “Zemgale/LBTU” informē, ka no šodienas pārsošanā ir dienas biļetes uz Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rīkoto Kontinentālā kausa izcīņu.

No 13. līdz 15. oktobrim Jelgavas ledus hallē norisināsies Kontinentālā kausa izcīņa, kurā piedalīsies arī laukuma saimnieki – “Zemgale/LBTU” hokejisti. Kā liecina biļešu tirdzniecības platforma “Passportix.eu”, biļetes cena uz visu turnīru pieaugušajiem ir 36 eiro, savukārt dienas biļete uz divām spēlēm maksā 18 eiro.

Bērniem līdz 2 gadu vecumam un “Zemgale/LBTU” sezonas abonementa īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

“Zemgale/LBTU” Kontinentālā kausa otro kārtu sāks 13. oktobrī pret Rumānijas komandu “Corona Brasov”, dienu vēlāk jelgavnieki tiksies ar Ljēžas “Bulldogs” no Beļģijas, bet turnīrā pēdējā dienā pretī stāsies Slovēnijas klubs “Celje”.

Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas E grupā iekļūs Jelgavas posma uzvarētāji. E grupas spēles tiks aizvadītas Francijas pilsētā Grenoblē.

E grupā sev vietu nodrošinājušas jau trīs komandas – Lielbritānijas klubs Kardifas “Devils”, “Nomada” no Kazahstānas un mājiniece Grenobles “Les Brleurs De Loups”.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Zemgale/LBTU

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)