Tallinas “Panter” Kontinentālajā kausā pārspēj Horvātijas komandu

Tallinas "Panter", Hokejazinas.com

Tallinas "Panter" / FOTO: Catherine Kõrtsmik

Šodien Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa pirmajā kārtā Optibet hokeja līgas (OHL) komanda Tallinas “Panter” ar 6:4 (2:1, 2:1, 2:2) apspēlēja “HC Zagreb”.

Spēles 13. minūtē zagrebieši izvirzījās vadībā pateicoties Juraja Klobučara vārtu guvumam. Minūti vēlāk Jans Lukats panāca izlīdzinājumu, taču jau pēc četrām minūtēm Niklass Sildre pirmoreiz mačā izvirzīja pantēras vadībā.

Otrās trešdaļas 8. minūtē Hrvoje Zovko atkārtoti panāca neizšķirtu uz tablo. Minūti un 13 sekundes vēlāk Andrē Linde mazākumā panāca 3:2. Vēl pēc 10 minūtēm Daņils Carkovskis panāca 4:2  “Panter” labā.

Trešā perioda sākumā Linde vairākumā izcēlās ar savu otro vārtu guvumu. Pēc divām minūtēm Zovko vairākumā guva otros vārtus, kam sekoja vēl vieni “HC Zagreb” vārti perioda 13. minūtē. Punktu mačam 33 sekundes līdz beigām pielika japnānis Šuma Kinebuči.

“Panter” trīs spēlēs izcīnīja divas uzvaras un ieņēma 2. vietu B grupā.