Somi Eirotūres posmā izcīna otro uzvaru

Šodien Eirotūres trešajā posmā Zviedrijā “Beijer Hockey Games” ietvaros tikās Somijas un Čehijas izlases.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Somijas valstsvienība.

Pirmajā trešdaļā somi izvirzījās vadībā, bet otrā perioda 5. minūtē panāca 2:0. Perioda vīdū čehi guva pirmos vārtus, tomēr tā izskaņā somi atkal palienāja rezultāta starpību (3:1).

Trešās trešdaļas pirmajā pusē čehi samazināja starpību (3:2), bet pēc dažām minūtēm somi atjaunoja divu vārtu pārsvaru (4:2). Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās, un somi varēja svinēt otro uzvaru posmā.

Pēc divām spēlē somi ar sešiem punktiem ieņem pirmo vietu, bet čehi bez punktiem atrodas ceturtajā pozīcijā.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka posma pirmajā dienā Somijas hokejisti ar 4:2 pārspēja Šveices izlasi, savukārt Zviedrijas valstsvienība ar 4:1 bija pārāka par Čehiju.

Šovakar savā starpā tiksies Zviedrijas un Šveices valstsvienības.