Slovāki “Deutschland Cup” sāk ar Austrijas sagraušanu

Vācijas pilsētā Landshūtē sācies tradicionālais turnīrs “Deutschland Cup”, kurā pie uzvarām pirmajā vakarā tika Vācijas un Slovākijas hokejisti.

Vācieši ar rezultātu 4:1 pārspēja Dānijas izlasi. Otrā perioda 6. minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, bet trešdaļas izskaņā dāņi panāca 1:1.

Trešā perioda otrajā pusē vācieši guva trīs bezatbildes vārtus un tika pie pirmā panākuma turnīrā.

Citā mačā Slovākijas valstsvienība ar rezultātu 7:1 sagrāva Austrijas hokejistus.

Slovāki pirmajā periodā guva četrus vārtus, panākot 4:0, pēc otrās trešdaļas viņi bija vadībā ar 6:1, bet pēdējās divdesmit minūtēs tika gūti vēl vieni vārti.

Šodien turnīrā ir brīvdiena, bet rīt spēlēs Slovākija – Dānija un Vācija – Austrija.