Saulietis uguņo, ”Kurbads” nonāk soļa attālumā no čempionu titula (VIDEO)

Otro uzvaru Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas finālsērijā šovakar izcīnīja Latvijas klubs “Kurbads”, kas trešajā finālspēlē izbraukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) sakāva Tallinas ”Panter” un nonāca viena panākuma attālumā no Igaunijas čempionu titula.

Pieredzējušais Kaspars Saulietis 25. minūtē pēc lieliskas Roberta Jekimova piespēles realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja ”Kurbadu” vadībā (1:0), bet Edgars Adamovičs otrā perioda vidū vairākumā dubultoja viesu pārsvaru – 2:0.

Saulietis 47. minūtē, vēlreiz izmantojot skaitlisko vairākumu, guva savus otros vārtus mačā un panāca uz tablo jau 3:0. Pamatlaika beigās ”Panter” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un ieguva skaitlisko vairākumu, taču ”Kurbads” svinēja sauso panākumu.

Uzvarētāju rindās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Adamovičs, bet Saulietis guva divus vārtus. Tikmēr Jekimovs atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. ”Kurbada” vārtos nevainojamu maču aizvadīja Arginto Milbergs.

Pateicoties šim panākumam, Latvijas klubs atguva vadību sērijā (2-1) un nonāca viena panākuma attālumā no čempionu titula. ”Kurbadam” būs iespēja izcīnīt titulu jau rītdien, kad abas komandas aizvadīs sērijas ceturto spēli. Mača sākums paredzēts pulksten 16:10.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga