Saulietis debitē, ”Kurbads” apspēlē latviešu pārstāvēto Tartu ”Valk 494”

Roberts Jekimovs, hokejazinas.com

Roberts Jekimovs | Foto: "HK Kurbads"

Kārtējo uzvaru Igaunijas “Coolbet” hokeja līgā piektdien izcīnīja Latvijas klubs “Kurbads”, kas izbraukumā ar 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) apspēlēja vairāku latviešu hokejistu pārstāvēto Tartu ”Valk 494” komandu.

Roberts Jekimovs pirmās trešdaļas vidū atklāja mača rezultātu, bet pamatlaika vidū mājinieki panāca izlīdzinājumu (1:1). Otrā perioda izskaņā Rihards Liģis vēlreiz izvirzīja ”Kurbads” vadībā – 2:1.

Pēdējās trešdaļas ievadā ”Valk 494” vēlreiz atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2), taču pamatlaika turpinājumā viesi, precīziem esot Emīlam Ginteram, Emīlam Ūdrim un Tomam Hartmanim, guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja panākumu ar 5:2.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Ūdris, kurš nopelnīja četrus (1+3) punktus. Tikmēr pa trim punktiem sakrāja Jekimovs (1+2) un Dāvids Livšics (0+3). Gan Ūdrim, gan Ginteram šie bija pirmie vārti sezonā.

”Kurbads” vārtus sargāja Arginto Milbergs, kurš atvairīja 31 no 33 pretinieku izdarītajiem metieniem. Tikmēr par Tartu kluba vārtu drošību rūpējās Latvijas izlases bijušais vārtsargs Ervīns Muštukovs, kurš tika galā ar 36 no 41 kurbadiešu metiena.

Latvijas kluba rindās šajā mačā debitēja pieredzējušais Kaspars Saulietis, kurš atzīmējās ar divām soda minūtēm.

”Kurbadam” šis bija 18. panākums aizvadītajās 18 spēlēs. Latvijas komanda ar 36 punktiem ir pārliecinoša līgas līdere.

4. februārī (pulksten 13:00) abas komandas mērosies ar spēkiem atkārtoti.