Saulietim pirmie vārti, ”Kurbads” vēlreiz pārspēj latviešu pārstāvēto Tartu ”Valk 494”

Otro uzvaru divās dienās Igaunijas “Coolbet” hokeja līgā šodien izcīnīja Latvijas klubs “Kurbads”, kas viesos ar 4:2 (2:1, 1:0, 1:0) pieveica vairāku Latvijas hokejistu pārstāvēto Tartu ”Valk 494” komandu.

Roberts Jekimovs jau piektajā minūtē pārspēja Latvijas izlases bijušo vārtsargu Ervīnu Muštukovu un izvirzīja ”Kurbadu” vadībā (1:0), bet pirmās trešdaļas vidū, ar rezultatīvu piespēli atzīmējoties Maksimam Širokovam, mājinieki panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Pēc četrām minūtēm Emīls Ūdris atguva viesiem minimālu pārsvaru (2:1), taču Tartu ”Valk 494” 55 sekundes līdz pirmās trešdaļas noslēgumam, esot precīzam Širokovam, vēlreiz atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 2:2.

Jekimovs 36. minūtē, izceļoties otro reizi mačā, atkal izvirzīja Latvijas klubu vadībā (3:2), bet 45. minūtē cits Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Kaspars Saulietis guva savus pirmos vārtus ”Kurbada” kreklā un panāca uz tablo 4:2.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Jekimovs, kura kontā divi gūti vārti un rezultatīva piespēle. Tāpat trīs punktus sakrāja arī Toms Hartmanis (0+3).

”Kurbadam” šis bija 19. panākums šosezon aizvadītajās 19 spēlēs. Latvijas komanda ar 38 punktiem ir pārliecinoša līgas līdere. Tikmēr Tartu ”Valk 494” ar 24 punktiem 22 mačos ieņem trešo vietu.

Nākamo spēli ”Kurbads” aizvadīs 17. februārī, kad savā laukumā pulksten 19:30 uzņems citu Latvijas komandu HS ”Rīga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga