“Red Bull” un “Farjestad BK” iemet pa 6 ripām, “Pelicans” pārsteidz Ženēvas “Servette” (VIDEO)

"Farjestad BK" pret Klāgenfurtas "Athletic Sports Club", hokejazinas.com

Kārlstadas "Farjestad BK" | Foto: Frederik Karlsson, Champions Hockey League

Šovakar tika aizvadītas sešas Čempionu hokeja līgas (CHL) spēles.

Zalcburgas “Red Bull” savā laukumā ar rezultātu 6:2 (1:0, 4:0, 1:2) sagrāva Dānijas vienību “Sonderjyske Ishockey”.

Endrjū Rouss jau 58. sekundē atklāja rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā “Red Bull” divarpus minūšu laikā guva trīs vārtus, panākot 4:0, kam 12 minūtes vēlāk sekoja arī piektie vārti. Trešā perioda sākumā Nikolajs Krāgs Kristensens samazināja vārtu starpību, taču četras minūtes vēlāk Lūkass Tālers atgrieza piecu vārtu pārsvaru. Mača pēdējā minūtē Aleksandrs Viklunds guva “goda vārtus”.

“Red Bull” vārtsargs Dāvids Kikerts atvairīja 21 no 23 metieniem, kamēr “Sonderjyske” vārtu vīrs Matiass Petersons tika galā ar 31 no 37 raidījumiem.

Citā mačā Somijas komanda Lahti “Pelicans” pēcspēles metienos pārsteidza Ženēvas “Servette” no Šveices, izcīnot uzvaru ar 5:4 (1:1, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0).

“Pelicans” rindās vārtus guva Lēvi Tukiainens, Lubošs Horkijs, Libors Zabranskis, Mihals Jordans un bullīšos uzvaru atnesa Vaiets Kaliņuks.

“Servette” sastāvā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Markuss Granlunds, bet pa reizei precīzi bija Luka Hišīrs un Tēmu Hartikainens.

Lahti komandas vārtsargs Olofs Lindboms tika galā ar 20 no 24 metieniem un visiem četriem bullīšiem. Tikmēr ženēviešu vārtsargs Gotjē Deklū atvairīja 12 no 16 metieniem un divus bullīšus no četriem.

Visbeidzot Zviedrijas pilsētā Karlstadā vietējā komanda “Farjestad BK” ar rezultātu 6:2 (3:1, 1:0, 2:1) pieveica Austrijas vienību Klāgenfurtas “Athletic Sports Club”.

Emīla Albas vārti un divi Oskara Stēna precīzie metieni pirmajās 14 minūtēs nodrošināja Karlstadas komandai drošu pārsvaru. Perioda 16. minūtē Tomass Hundertpfunds spēja samazināt rezultāta starpību. Otrā trešdaļa iesākās ar vairākām rupjībām, taču 17. minūtē Aksels Bergkvists panāca 4:1.

Trešā perioda pirmajā pusē Henriks Bjorklunds un Jaks Berglunds palielināja pārsvaru līdz 6:1, taču pēc divām minūtēm beļģietis Senna Pīterss vienus vārtus atguva.

“Farjestad BK” vārtsargs Damjēns Klara tika galā ar desmit no 12 metieniem, kamēr “Athletic Sports Club” vārtus sargājušais Sebastians Dāms atvairīja vien 17 no 23 metieniem.

Čempionu hokeja līga, 8. septembris:

Štraubingas “Tigers” (Vācija) – Šellefteo “AIK” (Zviedrija) | 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) LINKS

Kārlstadas “Farjestad BK” (Zviedrija) – Klāgenfurtas “Athletic Sports Club” (Austrija) | 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)

Lahti “Pelicans” (Somija) – Ženēvas “Servette” (Šveice) | 5:4 (1:1, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0) PM

Zalcburgas “Red Bull” (Austrija) – “Sonderjyske Ishockey” (Dānija) | 6:2 (1:0, 4:0, 1:2)

Ruānas “Dragons” (Francija) – Tršinecas “Ocelari” (Čehija) | 3:5 (1:1, 2:0, 0:4) LINKS

Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” (Vācija) – “Lausanne HC” (Šveice) | 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) LINKS