Purmalim divi vārti, “Zemgale/LLU” nespēj atspēlēties Mestis līdervienībai (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:2, 2:1) mājās piekāpās Espo “Kiekko” vienībai.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē “Kiekko” uzbrucējs Janne Hamalainens vairākumā atklāja mača rezultātu. Juho Koivusāri 17. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Pēteris Purmalis vairākumā vienus vārtus atguva, taču desmitajā minūtē Joni Pīponens atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Trešās trešdaļas noslēdzošajā minūtē Purmalis ar saviem otrajiem vārtiem mačā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Ēriks Vītols atvairīja 27 no 30 “Kiekko” raidījumiem, bet Jani Lampinens tika galā ar 23 no 25 “Zemgale/LLU” metieniem.

“Zemgale/LLU” ar 23 punktiem 29 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Kiekko” ar 88 punktiem 35 cīņā atrodas pirmajā vietā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” Mestis līgā 18. janvārī plkst. 18:30 mājās pret Espo “Kiekko” vienību.