Prezidents skaidro, kāpēc neaizliedz čehiem doties spēlēt uz KHL

Jaunievēlētais Čehijas Hokeja federācijas prezidents Aloizs Hadamčiks izteicies, kāpēc Čehijas spēlētājiem netiek aizliegts doties spēlēt uz Krieviju un Kontinentālo hokeja līgu (KHL).

Kā zināms, tad pēc Krievijas neizprovocētā iebrukuma Ukrainā gan Krievija, gan Baltkrievija tika izslēgtas no pasaules čempionāta elites divīzijas. Tāpat Krievijai tika atņemtas tiesības rīkot 2023. gada , kuru bija paredzēts aizvadīt Sanktpēterburgā.

Daudzas nacionālās hokeja federācijas, tostarp Latvijas, aizliegušas saviem spēlētājiem un treneriem šī iemesla dēļ strādāt Krievijā.

Hadamčiks skaidro: “Mums ir nepieciešams katrs laba līmeņa hokejists, un ja viņš izdara izvēli par labu lielākam atalgojumam un viņam tas patīk, tā ir viņa privātā lieta. Ja viņš spēlēs atbilstoši izlases galvenā trenera prasībām, un saņems izsaukumu palīdzēt – man pret to nav nekas pretī.”

“Spēlētāji arī vēlas nodrošināt savas ģimenes. Bet viņi negrasās karot pret demokrātiju. Viņi neņem rokā šauteni un nedodas uz Ukrainu nogalināt cilvēkus,” sacīja Hadamčiks.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Sports.cz

Komentāri (0)