PČ mājvietā būvēs jaunu arēnu, esošā tiks izmantota citiem mērķiem

Čehijas pilsētā Ostravā tuvāko gadu laikā taps jauna hokeja arēna, kurā vietas būs 7 500 skatītājiem, tā raksta portāls “Hokej.cz”.

Patlaban vēl norit plānošanas darbi, taču paredzams, ka arēnas celtniecībai vajadzētu sākties tuvāko piecu, sešu gadu laikā. Ostravas pilsētas vadība ir pasūtījusi jaunās halles būvniecības analīzi, kā arī norāda, ka esošā halle, kurā šogad notiks pasaules čempionāts, ir morāli novecojusi. Tā gan tiks rekonstruēta, taču izmantota turpmāk citiem mērķiem.

“Jaunajā arēnā plānota 7 500 skatītāju ietilpība, un halle atbildīs mūsdienu prasībām, lai tajā varētu sarīkot gan vietēja, gan starptautiska mēroga sacensības. Papildus galvenajai ledus arēnai paredzēts uzcelt divus treniņu laukumus un vēl vienu nelielu laukumu, kas paredzēt daiļslidošanai, parahokejam un universitātes hokeja komandas vajadzībām,” sacīja Ostravas mērs Jans Dohnals.

Ostravas pilsētā bāzējas Čehijas divi klubi, kuros spēlē latviešu hokejisti. Vitkovices “Ridera” klubu Čehijas Ekstralīgā pārstāv brāļi Rihards un Roberts Bukarti, savukārt pēc spēka 2. līgas komandu Ostravas “Torax Porub 2011” rindās spēlē uzbrucējs Frenks Razgals.

Atgādināsim, ka šajā pavasarī Ostravā un Prāgā norisināsies pasaules čempionāts hokejā, kurā piedalīsies arī Latvijas valstsvienība. Latvijas hokejisti apakšgrupas spēles aizvadīs Ostravā.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hokej.cz

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)