Norvēģija dienu pirms spēles ar Latviju kapitulē Slovākijai

Pārbaudes turnīra “Kaufland Cup” ietvaros mājiniece Slovākija Bratislavā apspēlēja Norvēģiju ar 6:0 (1:0, 2:0, 3:0).

Mača 5. minūtē uzbrucējs Roberts Lantoši atklāja rezultātu. Nākamie vārti tika gūti vien 2. perioda vidū, kad vairākumā atzīmējās Marošs Jedlička, taču sešas minūtes vēlāk Martins Gernats trīskāršoja slovāku pārsvaru.

Piecas minūtes līdz spēles beigām Alekss Tamaši panāca 4:0, bet jau 56 sekundes vēlāk Viljams Cačo uzstādīja 5:0. 17. minūtē Marko Dano guva sestos Slovākijas vārtus, pieliekot punktu mačam.

Trīs komandu turnīrā piedalās arī Latvija, kas rītdien, 16. decembrī, spēkosies ar Norvēģiju, taču dienu vēlāk krustos nūjas ar mājinieci Slovākiju.

Slovākija pirms spēles ar Latviju godinās ilggadējo valstsvienības aizsargu Andreju Sekeru.