Minhenes “Red Bull” pārsteidz Šveices čempioni, “Dynamo” uzveic somu “Ilves” (VIDEO)

Šovakar Čempionu hokeja līgā norisinājās divas 1/8 fināla spēles.

Vācijas komanda Minhenes “Red Bull” pārsteidza un apspēlēja Šveices čempioni Ženēvas “Servette” ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:0, 1:2).

Pirmajā periodā “Red Bull” guva divus vārtus 32 sekunžu laikā, izceļoties Nikolasam Krāmeram un Krisam DeSūsam.

Turpmākās 43 minūtes komandas vārtus neguva, taču 3. perioda 8. minūtē Sakari Maninens samazināja rezultāta starpību. Piecas minūtes vēlāk Bens Smits atgrieza minheniešiem divu vārtu pārsvaru. Bet nedaudz mazāk kā divas minūtes līdz finālsirēnai, Daniels Vinīks uzstādīja mača gala rezultātu.

“Red Bull” vārtsargs Matiass Nīderbergers tika galā ar 16 no 18 metieniem. Tikmēr “Servette” vārtu vīrs Roberts Mejers 29 no 32 metieniem.

Otrajā dienas spēlē Čehijas komanda Pardubices “Dynamo” ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) viesos pārspēja Tamperes “Ilves”.

11. minūtē Ville Meskanens atklāja rezultātu, izvirzot mājiniekus vadībā. Septiņas minūtes vēlāk bijušais Rīgas dinamietis Lukašs Radils panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda sākumā Tomāšs Zohorna izvirzīja “Dynamo” vadībā. Mača 35. minūtē Radils guva savus otros vārtus un atnesa Pardubices komandai uzvaru.

“Dynamo” vārtsargs Romans Vils tika galā ar 24 no 25 metieniem. Tikmēr “Ilves” vārtsargs Jakubs Māleks atvairīja 21 raidījumu no 24.

Sērijā tiks aizvadītas divas spēles, kurās uzvarētājs tiks noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita.

Nākamo maču komandas aizvadīs 21. novembrī.