Manheima nevilcinās un atlaiž galveno treneri, kā arī sporta menedžeri

Vācijas hokeja līgas (DEL) viens no finansiāli turīgākajiem klubiem Manheimas “Adler” atlaidis galveno treneri, viņa asistentu, kā arī komandas sporta menedžeri, vēsta vienība.

“Adler” ir viens no līgas favorītiem cīņā par zelta medaļām, taču sezonas sākums komandai nav sekmīgs. Vakar izbraukumā tika piedzīvots zaudējums ar 1:5 pret Minhenes “Red Bull”. Manheimas klubs ar 35 punktiem ieņem 8. vietu tabulā.

Pēc zaudējuma kluba vadība paziņoja, ka atlaiž galveno treneri zviedru Johanu Lundskogu, viņa palīgu amerikāni Džefu Hilu, kā arī zviedru sporta menedžeri Janu Akselu Alavāru. Jāpiebilst, ka Lundskogs un Hils tikai pirms sezonas sākumā sāka strādāt Manheimā, bet Alavāra klubā ir jau sešas sezonas.

Klubs arī paziņojis, ka par galveno treneri un sporta direktoru tiek iecelts Dalass Īkins, kurš aizvadītajā sezonā bija NHL kluba Anaheimas “Ducks” galvenais treneris. Viņam palīdzēs “Adler” kluba līdzšinējais galvenā trenera asistents Kurts Freizers, kā arī spēlētāju attīstības treneris Marsels Gocs.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Adler-mannheim.de

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)