Ķēniņa kluba biedram piešķir piecu spēļu diskvalifikāciju

Šveices augstākās hokeja līgas (NL) kluba HC “Lausanne” uzbrucējs Kodijs Almonds saņēmis piecu spēļu diskvalifikāciju, tā vēsta līga (VIDEO).

Ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Almonds trešā perioda pēdējā minūtē galvas un kakla rajonā rupji nospēlēja pret pretinieku, par ko saņēma piecu noraidījumu līdz spēles beigām.

Izvērtējot situāciju, līgas vadība secināja, ka Davosas kluba hokejists pretinieku neredzēja un Almonds apzināti pielietoja spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā.

Hokejistam nāksies arī šķirties no 7 600 Šveices franku lielas soda naudas. Vienu no piecām spēlēm Almonds jau izlaida.

Ceturtdaļfinālā vakar tika aizvadīta piektā spēle, kurā uzvaru guva Davosas klubs (1:0). Sērijā HC “Davos” ir vadībā ar 3-2.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Nationalleague.ch