Jekimovs uguņo, ”Kurbads” latviešu duelī sarauj gabalos HS ”Rīga”

Igaunijas “Coolbet” hokeja līgā sezonu perfekti turpina Latvijas klubs “Kurbads”, kas šodien latviešu klubu duelī mājās ar 11:2 (4:2, 4:0, 3:0) sagrāva HS ”Rīga”.

Mājinieki pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, pēc kuras atradās vadībā ar 4:2. Otrajā periodā ”Kurbads” guva vēl četrus vārtus un panāca ļoti pārliecinošo 8:2. Savukārt pēdējā trešdaļā mājinieki guva vēl trīs bezatbildes vārtus un svinēja ļoti pārliecinošu panākumu.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Roberts Jekimovs, kurš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Tāpat divi vārti arī Dāvida Livšica (2+1) un Roberta Bindes rēķinā (2+0). Tikmēr četrus (1+3) punktus sakrāja Toms Hartmanis.

Savukārt HS ”Rīga” sastāvā abus vārtus guva Rauls Ladusāns.

Uzvarētāju vārtos Arginto Milbergs atvairīja 16 pretinieku izdarītos metienus. Tikmēr pretējā laukumā galā Aksels Ozols tika galā ar 42 mājinieku mestajām ripām.

Mājinieki šovakar svinēja 15. uzvaru 15 aizvadītajās spēlēs. Pateicoties šim panākumam, iepriekšējās sezonas Igaunijas vicečempione atguva līgas līderes godu. Tikmēr HS ”Rīga” šī bija ceturtā neveiksme pēdējos piecos mačos.

”Kurbads” 15 spēlēs ir izcīnījusi 30 punktus, bet HS ”Rīga” 19 mačos tikusi pie 13 punktiem, kas ļauj jaunajiem rīdziniekiem ieņemt piekto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga