Jekimovam 2+1, ”Kurbads” 56. minūtē izrauj uzvaru un triumfē Igaunijas čempionātā (VIDEO)

Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas 2022./23. gada čempionu titulu šodien izcīnīja Latvijas klubs ”Kurbads”, kas finālsērijas ceturtajā spēlē viesos ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) apspēlēja Tallinas ”Panter” un triumfēja sērijā ar 3-1.

Ceturtā finālmača sākums bija paredzēts pulksten 16:10, bet pirmais spēles iemetiens tika veikts daudz vēlāk nekā plānots, jo ”Panter” hokejists iesildīšanās laikā izsita aizsargstiklu.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrā perioda ievadā bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Jekimovs izvirzīja ”Kurbadu” vadībā (1:0). Otrās trešdaļas turpinājumā mājinieki gan panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Trešā perioda vidū ”Panter” pirmoreiz mačā izvirzījās vadībā (2:1), taču pēdējais vārds piederēja ”Kurbadam”. Juliāns Misjus dažas minūtēs pēc viesu nonākšanas iedzinējos panāca uz tablo 2:2, bet 56. minūtē Jekimovs guva savus otros vārtus mačā un atguva ”Kurbadam” vadību – 3:2.

Atlikušajā laikā rīdzinieki nosargāja savus vārtus neskartus un svinēja panākumu ar 3:2. Tādējādi ”Kurbads” triumfēja Igaunijas čempionātā.

Par finālsērijas pēdējā mača galveno varoni kļuva Jekimovs, kurš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tāpat lielisku sniegumu finālsērijas pēdējā spēlē parādīja arī Latvijas kluba vārtsargs Arginto Milbergs.

”Kurbads” visas sezonas garumā piedzīvoja tikai divus zaudējumus. Latvijas klubs regulārajā sezonā uzvarēja 23 no 24 spēlēm, bet izslēgšanas mačos vienīgo zaudējumu piedzīvoja finālsērijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga