Jāgram piederošā “Rytiri” saglabā vietu Čehijas Ekstralīgā

Cīņā par izdzīvošanu Čehijas Ekstralīgā, Kladno “Rytiri” uzvarēja Jihlavas “Dukla” ar 6:3 (2:2, 1:1, 3:0), sērijā panākot 4-1. Tādā veidā “Rytiri” nosargāja savu vietu Čehijas Ekstralīgā.

“Rytiri” pieder Čehijas hokeja leģendai Jaromīram Jāgram, kurš pats turpina spēlēt komandas sastāvā 50 gadu vecumā.

Pirmajā periodā komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. Otrajā trešdaļā Matejs Berans izvirzīja “Rytiri” vadībā, taču pēc 13 minūtēm Filips Semans vairākumā panāca izlīdzinājumu. Trešajā periodā Kladno vienība guva trīs bezatbildes vārtus – izceļoties Beranam, bijušajai NHL zvaigznei Tomašam Plekanecam un Ādamam Kubikam.

Regulāro sezonu Kladno vienība noslēdza pirmspēdējā 14. vietā ar 62 punktiem pēc 56 mačiem, apsteidzot vien latvieša Patrika Zabusova pārstāvēto Zlīnas “Berani”, kas izlidoja uz Čehijas 2. līgu.