Homjakovam divi vārti, “Zemgale/LLU” ielaiž trīs bezatbildes vārtus un zaudē (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:3, 0:0) viesos piekāpās Espo “Kiekko” vienībai.

Pirmā perioda 11. minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējs Artūrs Homjakovs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Homjakovs dubultoja jelgavnieku pārsvaru.

Otrā mača nogriežņa izskaņu mājinieki aizvadīja lieliski, vien divās minūtēs un deviņās sekundēs ar vārtu guvumu izceļoties Atro Lepanenam, Ētū Pilkanenam un Olī Īsakam.

Trešajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās un jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu.

Rihards Cimermanis atvairīja 46 no 49 “Kiekko” metieniem, bet Valteri Ignatjevs tika galā ar 18 no 20 “Zemgale/LLU” metieniem.

“Zemgale/LLU” ar 23 punktiem 26 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Kiekko” ar 76 punktiem 31 cīņā atrodas pirmajā vietā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” 10. janvārī viesos pret Imatras “Kettera” plkst. 18:30.