Daugaviņam uzvara Vācijā, Indrašim pārtrūkst trīs panākumu sērija

Latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Miks Indrašis svētdien ar atšķirīgām sekmēm aizvadīja mačus Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL).

Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas ”Roosters” viesos ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pieveica Nirnbergas ”Ice Tigers”.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Daugaviņš šosezon 18 spēlēs ir guvis astoņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr trīs uzvaru sērija pārtrūka Mika Indraša pārstāvētajai Švēningeras ”Wild Wings”, kas mājās ar 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) atzina ”Dusseldorf” pārākumu.

Indrašis nospēlēja 14 minūtes un vienu sekundi, uzvarot savā vienīgajā iemetienā un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu uzbrucējs 19 spēlēs nav guvis nevienus vārtus, taču ir atzīmējies ar 11 rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL