Čempionu hokeja līga ievieš jaunus noraidījumu noteikumus

Čempionu hokeja līga paziņojusi par vairākām izmaiņām noteikumos, kas saistīti ar divu minūšu noraidījumiem, vēstīts Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) mājaslapā.

Gaidāmajā sezonā divu minūšu noraidījums vairs nenoslēgsies tad, kad komanda, kas atrodas vairākumā, būs guvusi vārtus. Šādi noteikumi starptautiskajā hokejā līdz šim pastāvējuši tikai tad, kad piešķirts piecu minūšu noraidījums.

Turpmāk divu minūšu noraidījums tiks piešķirts arī tad, ja aizturētā soda laikā tiks gūti vārti.

Pavisam jaunu vērtību iegūs arī precīzi metieni atrodoties mazākumā – ja skaitliskajā mazākumā esošā komanda spēs gūt vārtus, noraidītais spēlētājs varēs doties laukumā un sods būs noslēdzies.

Šādi līga cer palielināt kopējo vārtu guvumu skaitu. Līgas prezidents Martins Baumans sprieda, ka Čempionu līga ir visas Eiropas turnīrs, kurā spēlē komandas, kas ikdienā arī piedalās vietējos čempionātos, kā rezultātā tā ir lieliska platforma, kur izmēģināt jaunus noteikumus.

Iepriekš “Hokejazinas.com” arī vēstīja, ka Čempionu hokeja līga gaidāmajā sezonā mainīs formātu, iekļaujot vien 24 komandas, kas cīnīsies četrās grupās.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)