Site icon Hokeja ziņas

Čehijas izlase pirmajā pārbaudes spēlē pirms PČ sakauj Austriju

Čehijas hokeja izlase, hokejazinas.com

Čehijas hokeja izlase | Foto: Jans Benešs, Hokej.cz

Gatavojoties 2022. gada pasaules hokeja čempionātam, pārbaudes spēli savā starpā šodien aizvadīja divas Latvijas izlases grupu turnīra pretinieces – Čehija un Austrija. Abu komandu duelī Čehijas valstsvienība izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 5:1 (3:0, 2:0, 0:1).

Čehijas izlase pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā laika posmā no astotās līdz 15. minūtei panāca 3:0. Otrā perioda vidū čehi 43 sekunžu laikā guva vēl divus vārtus un vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru – 5:0.

Beigu beigās Austrijas valstsvienībai gan izdevās izvairīties no sausā zaudējuma. 48. mača minūtē austrieši guva savus pirmos un, kā vēlāk izrādījās, vienīgos vārtus spēlē, panākot 1:5. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Čehijas izlase šodien aizvadīja pirmo spēli somu trenera Kari Jalonena vadībā. Čehu sastāvā bija iekļauti deviņi debitanti, no kuriem četri guva savus pirmos vārtus nacionālās valstsvienības rindās.

Čehijas izlases sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Jirži Černohs, Jans Hladoņīks, Patriks Zdrāhals, Dāvids Cjencjala un Petrs Frīdrihs. Tikmēr Austrijas valstsvienības vienīgos vārtus guva Niko Feldners,

Pēc divām dienām abas izlases mērosies spēkiem atkārtoti.