Čehijā plāno būvēt jaunu hokeja arēnu

Čehijas pilsētā Olomoukā plāno būvēt jaunu hokeja halli, tā vēsta portāls “Hokej.cz”. Vietējā komanda HC “Olomouc” mājas spēles aizvada 1948. gadā celtajā ziemas stadionā.

Par jaunas halles celtniecību vai esošās halles rekonstrukciju pilsētā runā jau aptuveni 20 gadus, taču tikai pavisam nesen šis jautājums pavirzījās uz priekšu.

Attiecīgās iestādes devušas zaļo gaismu mazās halles celtniecībai, taču “Redstone” grupas īpašnieks Ričards Morāveks plāno investēt naudu daudzfunkcionālas halles būvniecībā, kurā būtu vieta 7 500 skatītājiem. Taču, lai šo projektu realizētu, nepieciešams arī finansiāls atbalsts no pilsētas.

“Olomoukas klubs ir pelnījis daudzfunkcionālu arēnu, jo sporta un kultūras cienītāji par to runā jau gadiem. Esošais ziemas stadions pilsētas centrā savu mērķi jau ir izpildījis. Pilsētā ir nepieciešama jauna arēna, un mēs vēlamies piedalīties tās celtniecībā,” sacīja “Redstone” pārstāvji.

HC “Olomouc” spēlē Čehijas Ekstralīgā, šosezon ar izcīnītiem septiņiem punktiem ieņemot 11. vietu 14 komandu konkurencē.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)