Anglijas komanda šokē hokeja pasauli un sagrauj Prāgas “Sparta” (VIDEO)

Piektdienas vakarā tika aizvadītas piecas Čempionu hokeja līgas (CHL) spēles.

Jau ziņojām par Rūdolfa Balcera un Mārtiņa Dzierkala komandu uzvarām.

Anglijas komanda Šēfildas “Steelers” pārsteidzoši sagrāva Čehijas komandu Prāgas “Sparta” ar 5:1 (2:0, 0:1, 3:0).

Šī kļuva par “Steelers” trešo uzvaru vēsturē Čempionu līgas mačā.

Šēfildiešus jau otrajā minūtē vadībā izvirzīja somu leģionārs Joels Janatuinens. Jau pēc 120 sekundēm Mikko Jūsola vairākumā panāca 2:0. Otrās trešdaļas ievadā Ondržejs Nejmans mazākumā samazināja rezultāta starpību. Trešā perioda sākumā Daniels Līvenss realizēja lielo pārsvaru, spēlējot “5 pret 3”. Mača beigās Dominiks Kormjē un Marks-Olivjē Valerands pa reizei ieraidīja ripu tukšā cietoksnī.

“Sparta” vārtsargs Jakubs Kovāržs tika galā ar 18 metieniem no 21, kamēr “Steelers” vārtu vīrs Metjū Grīnfīlds neitralizēja 44 no 45 metieniem.

Citā mačā vācieši Berlīnes “Eisbaren” ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čehijas vienību Pardubices “Dynamo”.

Pamatlaikā “Eisbaren” rindās izcēlās Lians Bergmans un Frederiks Tifelss, taču bullīšos uzvaru atnesa Leonards Pfēderls.

Tikmēr dinamiešu sastāvā ar precīziem metieniem atzīmējās Romāns Červenka un Martins Kauts.

“Eisbaren” vārtsargs Džeiks Hildebrands atvairīja 28 no 30 metieniem un četrus no sešiem bullīšiem. Savukārt “Dynamo” vārtsargs Romāns Vils tika galā ar 27 no 29 metieniem un trīs no sešiem bullīšiem.

Visbeidzot Polijas komanda Aušvicas “Unia” savā laukumā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā atzina Austrijas komandas Zalcburgas “Red Bull” pārākumu.

Jau 18. sekundē “Unia” hokejists Hampuss Olsons atklāja rezultātu. 15 minūtes vēlāk Deniss Īmons Robertsons izlīdzināja mača gaitu, bet 30. minūtē Filips Krenings izvirzīja “Red Bull” vadībā. Pēc desmit nospēlētām minūtēm rezultāts uz tablo atkla bija neizšķirts, pateicoties precīzajam Kristiāna Dzjubinska metienam.

Pagarinājuma trešajā minūtē zalcburgiešiem uzvaru atnesa Nikolauss Krauzs.

“Red Bull” vārtu vīrs Atte Tolvanens tika galā ar 19 no 21 metiena, kamēr “Unia” vārtus sargājušais Līnuss Lundins atvairīja 34 no 37 metieniem.

Čempionu hokeja līga, 13. septembris:

Aušvicas “Unia” (Polija) – Zalcburgas “Red Bull” (Austrija) | 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) PL

Šellefteo “AIK” (Zviedrija) – Lahti “Pelicans” (Somija) | 4:2 (2:0, 0:0, 2:2) LINKS

Berlīnes “Eisbaren” (Vācija) – Pardubices “Dynamo” (Čehija) | 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) PM

Cīrihes “Lions” (Šveice) – Štraubingas “Tigers” (Vācija) | 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Šēfildas “Steelers” (Anglija) – Prāgas “Sparta” (Čehija) | 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)