“Ambri-Piotta” Špenglera kausā tiek pie pirmās uzvaras

"Ambri-Piotta", Hokejazinas.com

"Ambri-Piotta" | FOTO: Spenglercup.ch

Špenglera kausa izcīņas otrās dienas pirmajā spēlē pērnā gada uzvarētāji “Ambri-Piotta” tikās ar Kuopio “Kalpa” hokejistiem.

Uzvaru šajā “Torriani” apakšgrupas spēlē ar rezultātu 5:3 izcīnīja “Ambri-Piotta” hokejisti. Atgādināsim, ka vakar Šveices klubs ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Pardubices “Dynamo”.

Spēles rezultātu pirmie atklāja “Ambri-Piotta” hokejisti, kad pirmās trešdaļas izskaņā Alekss Formentons panāc 1:0.

Otrā periodā sākumā Benžamins Korhonens panāca 1:1, bet nedaudz vēlāk Jakobs Lilja atjaunoja “Ambri-Piotta” vadību – 2:1. Tomēr periods šādi nenoslēdzās, jo Matiass Kantners 17. minūtē panāca 2:2.

Trešajā trešdaļā vadībā atkal izvirzījās “Ambri-Piotta”, kas īsā laikā panāca 4:2, bet Korhonens samazināja starpību līdz 4:3. Galavārds piederēja Šveices klubam, kas piekto ripu iemeta tukšos vārtos.

Dienas otrajā spēlē “Katīni” apakšgrupā tiksies mājinieki HC “Davos” un Gēteborgas “Frolunda”, kas vakar jau aizvadīja pirmo spēli.