36 eiro: Zināmas biļešu cenas Kontinentālajā kausā Jelgavā

No 13. līdz 15. oktobrim Jelgavas ledus hallē norisināsies Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rīkotā Kontinentālā kausa izcīņa, kurā piedalīsies arī laukuma saimnieki – “Zemgale/LBTU” hokejisti. Kā liecina biļešu tirdzniecības platforma “Passportix.eu”, biļetes cena pieaugušajiem ir 36 eiro.

Biļete būs derīga uz turnīra visām sešām spēlēm. Bērniem no 2 līdz 18 gadu vecumam biļetes cena ir 18 eiro, savukārt pašiem mazākajiem līdz divu gadu vecumam ieeja ir bez maksas. Tikmēr kluba sociālajos tīklos tiek ziņots, ka biļetes uz atsevišķām dienas spēlēm sāks tirgot no nākamās nedēļas.

“Zemgale/LBTU” Kontinentālā kausa otro kārtu sāks 13. oktobrī pret Rumānijas komandu “Corona Brasov”, dienu vēlāk jelgavnieki tiksies ar Ljēžas “Bulldogs”no Beļģijas, bet turnīrā pēdējā dienā pretī stāsies Slovēnijas klubs “Celje”.

Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas E grupā iekļūs Jelgavas posma uzvarētāji. E grupas spēles tiks aizvadītas Francijas pilsētā Grenoblē.

E grupā sev vietu nodrošinājušas jau trīs komandas – Lielbritānijas klubs Kardifas “Devils”, “Nomada” no Kazahstānas un mājiniece Grenobles “Les Brleurs De Loups”.

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)