Tralmaks asistē ”Bruins” uzvaras vārtos; Egle atgriežas laukumā pēc mēneša pārtraukuma

Amerikas hokeja līgā (AHL) ar rezultatīvu piespēli aizvadītajā naktī izcēlās latviešu uzbrucējs Eduards Tralmaks. Lielisku spēli aizvadīja arī vārtsargs Mareks Mitens. Tikmēr pēc gandrīz mēneša pārtraukuma uz ledus atgriezās uzbrucējs Haralds Egle.

Tralmaka pārstāvētā Providensas ”Bruins” mājās ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pieveica Hēršijas ”Bears”. Latviešu uzbrucējs 47. minūtē asistēja komandas uzvaru nesošajā vārtu guvumā un nopelnīja 22. (11+11) rezultativitātes punktu AHL šajā sezonā. Tralmaks pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu.

Lielisku spēli aizvadīja arī vārtsargs Mareks Mitens, kurš viesos mačā pret Sirakjūsas “Crunch” atvairīja 19 no 20 (95%) pretinieku metieniem un palīdzēja Jūtikas “Comets” izcīnīt uzvaru ar 3:1 (0:0, 2:1, 1:0). Mitens tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Pēc ilga laika pārtraukuma laukumā atgriezās uzbrucējs Haralds Egle, kura došanās uz ledus gan neglāba Manitobas “Moose” no zaudējuma izbraukumā ar 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:1) papildlaikā mačā pret Čikāgas “Wolves”. Egle nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Viņš nebija spēlējis kopš februāra beigām.

Tikmēr citā mačā svarīgu uzvaru izcīnīja aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies”, kas viesos ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:o, o:0, 1:0) pēspēles metienu sērijā pārspēja Ročestras “Americans”. Rubīns izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: AHL