Rubīnam piespēle, “Wranglers” iesāk sēriju pret Šilova klubu ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Kalgarī “Wranglers” pirmajā astotdaļfināla mačā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) mājās papildlaikā apspēlēja Artūra Šilova Abotsfordas “Canucks” vienību.

Rubīns šajā spēlē atdeva rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Šajā sezonā Rubīnam 45 regulārās sezonas spēlēs divi vārti un sešas piespēles.

Šilovs šajā mačā atradās rezervē.

Šilovs Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Vankūveras “Canucks” aizvadījis piecas spēlēs, kurās izcīnījis trīs uzvaras un apstādinājis 90,8% pretinieku metienu, kā arī vidēji spēlē ielaidis 2,75 vārtus.

Tāpat, 43 spēlēs Abotsfordas “Canucks” rindās regulārajā Šilovs ticis galā ar 90,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,43 vārtus. Latvijas vārtsargs ar 26 panākumiem bija trešais uzvarām bagātākais vārtsargs AHL.

Pirmā perioda 14. minūtē “Wranglers” uzbrucējs Draidens Hants pēc Kristiāna Rubīna piespēles atklāja mača rezultātu.

Rubīns spēcīgi meta pa vārtiem un ripa nonāca vārtu priekšā, kur tai pieskārās Draidens Hants, taču “Canucks” aizsargs to neveiksmīgi centās iemest stūrī, kā rezultātā ripa ielidoja Abotsfordas komandas vārtos.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Marks Gatkombs panāca neizšķirtu.

Vēlāk periodā Adams Klapka atjaunoja mājinieku priekšrocību, bet 16. minūtē Ātu Ratū izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika 12. minūtē Kalgarī vienības uzbrucējs Džeikobs Peletjē izrāva uzvaru savam klubam.

“Wranglers” atrodas vadībā sērijā līdz trim uzvarām ar rezultātu 1-0.

Nākamais mačs paredzēts 29. aprīlī, Kalgarī, plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.