Rubīna klubs atspēlējas, uzvar Šilova komandu un iekļūst nākamajā kārtā

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Kalgarī “Wranglers” ceturtajā astotdaļfināla mačā ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) viesos apspēlēja Artūra Šilova Abotsfordas “Canucks” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders atklāja mača rezultātu, bet Kouls Švindts 13. minūtē vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Tristens Nīlsens vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Iļja Solovjovs vēlreiz izlīdzināja rezultātu, bet Ādams Klapka 13. minūtē jau deva priekšrocību “Wranglers”.

Kalgari klubam šo pārsvaru arī izdevās noturēt un uzvarēt gan spēlē, gan sērijā.

Rubīns šajā spēlē netika iekļauts “Wranglers” pieteikumā

Šajā sezonā Rubīnam 45 regulārās sezonas spēlēs divi vārti un sešas piespēles, bet divos Play-off mačos aizsargam viena piespēle.

Šilovs šajā mačā atradās rezervē.

Šilovs Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Vankūveras “Canucks” aizvadījis piecas spēlēs, kurās izcīnījis trīs uzvaras un apstādinājis 90,8% pretinieku metienu, kā arī vidēji spēlē ielaidis 2,75 vārtus.

Tāpat, 43 spēlēs Abotsfordas “Canucks” rindās regulārajā Šilovs ticis galā ar 90,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 2,43 vārtus. Latvijas vārtsargs ar 26 panākumiem bija trešais uzvarām bagātākais vārtsargs AHL. Divās Play-off spēlēs Šilovs atvairījis 91,4% metienu un vidēji mačā ielaidis 2,85 vārtus.

“Wranglers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 3-1. Nākamajā kārtā Rubīna klubs cīnīsies pret Koučelas Vallijas “Firebirds” vienību.

Tikmēr Eduarda Tralmaka Providencas “Bruins” ceturtajā astotdaļfināla spēlē viesos ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) piedzīvoja zaudējumu Hārtfordas “Wolf Pack” vienībai.

Tralmaks šajā spēlē trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Tralmaks 28 regulārās sezonas spēlēs guva sešus vārtus un atdeva četras piespēles. Trīs Play-off spēlēs uzbrucējs izcēlās ar vienu piespēli.

“Wolf Pack” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 3-1.