Rubīna klubam uzvara pār Balceru, Ansona vienībai panākums papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Belevilas “Senators” komanda ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) mājās pārspēja Rūdolfa Balcera Sirakjūzas “Crunch” vienību.

Rubīns šajā mačā pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā Rubīnam 35 spēlēs divi vārti un četras piespēles, bet “Senators” ar 41 punktu 47 mačos ierindojas pēdējā, septītajā vietā Ziemeļu divīzijā.

Tikmēr Balcers šajā spēlē izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Balcers AHL aizvadījis 11 mačus, kuros guvis vienus vārtus un ticis pie četrām rezultatīvām piespēlēm, bet NHL komandu Tampabejas “Lightning” un Floridas “Panthers” rindās uzbrucējs 17 mačos atzīmējies ar trim vārtiem un divām piespēlēm.

“Crunch” ar 49 punktiem 46 spēlēs atrodas trešajā pozīcijā Ziemeļu divīzijā.

Citā mačā Raivja Ansona Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Hēršijas “Bears” vienību.

Ansons šajā spēlē nopelnīja divas soda minūtes laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 33 spēlēs Ansonam vārtu guvums un trīs rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 48 punktiem 47 cīņās ierindojas sestajā vietā Atlantijas divīzijā.